I dag skriver jeg om sønnen min på Instagram. Det å ha barn, du. Det er intensivt, kreativt og hjertegodt! Her er en historie om et typisk barn, les og le og ha en nydelig lørdag!

AnneSudmann Magazine

God søndag! Barn er barn, om de er små eller store. Her er et fornøyelig gjensyn med det av innleggene mine som har hatt flest treff, se bildet lengst ned.
Foto: historienet.no


Da jeg i går stod foran en vaskehaug dimensjonert som det skjeve tårn i Pisa, etter Lofotenferie for fire, kom min sønn muntert forbi.
Skal du vaske, mamma?
Mammaen skulle det.
Seriøst, jeg har dritmye skittentøy her, du må bare sette det på, altså. Avkommet viste til en flytteeske som mirakuløst hadde kommet inn i heimen igjen, sammen med sønnen, da kollektivet han bodde i på beste Oslo Vest, dessverre hadde strevet med å finne avknappen på musikanlegget.
Mammaen smilte til den positive fyren som sto der og tenkte no way. Hvorpå han fortsatte: Du, kan jeg låne en vinflaske av deg? Det er den jeg kjøpte til deg, vet du.
Mammaen visste. Den han kjøpte til…

Vis opprinnelig innlegg 83 ord igjen

0 kommentarer på “Sønnen

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s

Tanker

Det der lige kom forbi

Bedre Meg

Skriveliv, tiaratirsdager og sånt

Maj-Britt Aagaard

& spiselandslaget

Fru Jacobsen

Ikke perfekt, men alltid ekte!

Anne Brith

Skriveliv, tiaratirsdager og sånt

Lammelårtanker

- en storbarnmammas skråblikk på samfunn, likestilling og hverdagsliv

Business is Personal

På ledelse, kommunikasjon og annet som engasjerer meg - av Henriette Grønn

Studio Mothers: Life & Art

Meet your creative goals

%d bloggere liker dette: