Stranda er Haukelandsstranda i Lofoten og bilder derfra kan lure hvermannsen til å tro det er fra selveste syden. Jeg har aldri helt skjønt hvor syden er. Vi skal til syden, sier folk. Så da er dette norden og her på denne stranda midt i Lofoten, er det fantastisk! Vi var der for et par solrike dager siden og på det nederste bildet ser du hvem som var uti til låra, men før den tid, vil jeg fortelle deg litt om dagen.
Annonse Cellbes
Godt og grundig pakka med hjemmelagende grillspyd, stettglass og med duk dro vi til stranda, selvsagt i piqnic-kurv! D-vitaminene har vært fraværende i gamlelandet hittil denne sommeren, men nå bød sjansen seg til å få sol på kroppen. Yngstegull hadde fått velge seg binini fra Cellbes og jeg synes hun så og ser helt smashing ut i den!
Sånn helt innafor mammagrensa av smashing, selv om mor selv så noe betenkt ut på bildet under. Det var nok mer over å pose som bikinimodell selv, men her får man bjuda på. Til meg selv hadde jeg bestilt solkjole som matcher bikinien og det føltes veldig godt å ha på, kjolen var lett og fin og en helt super strandkjole!
Vi valgte bikinier med bukser som sørger for at rumpa får være privat og til og med yngste likte det, hun sa i hvert fall det – det var litt godt, mamma. Passform på overdelene var gode og støttet der det trengtes. Alt sammen var rett og slett laga for virkelige mennesker.
Størrelsesguiden på plaggene hos Cellbes er svært god, jeg bestilte også en BH som sitter som støpt, og det er ikke dårlig etter fire unger. Jeg vurderer nå å bli undertøysmodell på en blogg nær deg denne sommeren.
At pupper holder seg på riktig plass etter grundige perioder med amming, er en fordel. Om jeg ble hengt opp ned hadde jeg trolig kvelda på grunn av egne fordeler. La oss nå ikke forfølge den tanken, men heller konkludere med at både bikinioverdel og BH tilsvarte menneskelige størrelser og centimetre hos Cellbes. Du kan trygt bestille der uten å ha prøvd in real life.
Kroppene våre har levd liv. Noen yngre, noen eldre, noen har født barn, noen ikke. Uansett tenker jeg vi skal tørre å synes på en strand. For meg har det vært en bøyg siden jeg var ung, selv om det slett ikke burde vært slik da. Jeg synes klærne fra Cellbes er trygge og komfortable og det store utvalget gjør at du trygt kan handle både til store og små der. Denne helgen er det ytterligere 20% avslag, så ta en titt her og gjør et kupp!
Det var selveste mor i huset som entret havet denne gangen!
Ikke helt 25 grader pluss som i Provence, men vi som var uti fikk heller ikke frostskader, og da er det innafor.
Lag deg gode sommerdager videre! Og sludder det sideveis eller hagler kongler, kan du titte litt hos Cellbes mens du venter på sola ♥
Klemmer!
❤️🥰❤️
Mannen ❤ ❤ ❤
Knallfine begge to, din datter er heldig som har dine gener!!!
Ååå tusen takk ❤ Hun er vel en fin miks ❤